Odbojkaški klub invalida Banja Luka

 

Sezona 2008/2009

Prvenstvo Republike Srpske

Grupa "ISTOK"
I Kolo
II Kolo
OKI "Veteran" OKI "Maglić" 1:3 OKI "Laktaši" OKI "Semberija" 0:3
OKI "Doboj" OKI "Semberija" 3:1 OKI "Maglić" OKI "Doboj" 0:3
OKI "Derventa" OKI "Laktaši" 3:1 OKI "Derventa" OKI "Veteran" 3:0
III Kolo
IV Kolo
OKI "Veteran" OKI "Laktaši" 0:3 OKI "Laktaši" OKI "Maglić" 3:0
OKI "Doboj" OKI "Derventa" 3:0 OKI "Derventa" OKI "Semberija" 3:2
OKI "Semberija" OKI "Maglić" 3:0 OKI "Veteran" OKI "Doboj" 0:3
V Kolo
VI Kolo
OKI "Doboj" OKI "Laktaši" 3:0 OKI "Laktaši" OKI "Derventa" 3:1
OKI "Semberija" OKI "Veteran" 3:1 OKI "Maglić" OKI "Derventa" 2:3
OKI "Maglić" OKI "Derventa" 2:3 OKI "Semberija" OKI "Doboj" 0:3
VII Kolo
VIII Kolo
OKI "Semberija" OKI "Laktaši" 2:3 OKI "Laktaši" OKI "Veteran" 3:0
OKI "Doboj" OKI "Maglić" 3:0 OKI "Derventa" OKI "Doboj" 0:3
OKI "Veteran" OKI "Derventa" 0:3 OKI "Maglić" OKI "Semberija" 0:3
IX Kolo
X Kolo
OKI "Maglić" OKI "Laktaši" 3:1 OKI "Laktaši" OKI "Doboj" 0:3
OKI "Semberija" OKI "Derventa" 3:1 OKI "Veteran" OKI "Semberija" 0:3
OKI "Doboj" OKI "Veteran" 3:0 OKI "Derventa" OKI "Maglić" 3:0
Konačni poredak grupe "ISTOK" poslije redovnog dijela prvenstva
 
Naziv kluba
Broj utakmica
Broj pobjeda
Broj poraza
Set količnik
Poen količnik
Broj bodova
1. OKI "Doboj"
10
10
0
30:1
778:525
30
2. OKI "Semberija"
10
6
4
23:15
829:746
19
3. OKI "Derventa"
10
6
4
20:17
819:741
16
4. OKI "Laktaši"
10
5
5
19:18
794:717
15
5. OKI "Maglić"
10
3
7
11:25
675:817
9
6. OKI "Veteran"
10
0
10
3:30
379:675
1

U mini ligu za Prvaka Republike Srpske plasirale se ekipe: OKI "Doboj" i OKI "Semberija", a u mini ligu za popunu Super lige plasirale se ekipe: OKI "Derventa" i OKI "Laktaši".

Grupa "ZAPAD"
I Kolo
II Kolo
OKI "Kneževo" OKI "Kozara" 3:1 OKI "Kozara" OKI "Prijedor" 3:2
IOK "Borac" KSO "Krajišnik" 3:0 IOK "Borac" OKI "Banja Luka" 0:3
OKI "Banja Luka" OKI "Prijedor" 3:0 OKI "Kneževo" KSO "Krajišnik" 3:2
III Kolo
IV Kolo
KSO "Krajišnik" OKI "Kozara" 0:3 IOK "Borac" OKI "Kozara" 1:3
OKI "Kneževo" OKI "Banja Luka" 0:3 OKI "Kneževo" OKI "Prijedor" 2:3
OKI "Prijedor" IOK "Borac" 3:1 KSO "Krajišnik" OKI "Banja Luka" 0:3
V Kolo
VI Kolo
OKI "Banja Luka" OKI "Kozara" 3:0 OKI "Kozara" OKI "Kneževo" 3:1
OKI "Prijedor" KSO "Krajišnik" 3:0 KSO "Krajišnik" IOK "Borac" 1:3
IOK "Borac" OKI "Kneževo" 1:3 OKI "Prijedor" OKI "Banja Luka" 0:3
VII Kolo
VIII Kolo
OKI "Prijedor" OKI "Kozara" 0:3 OKI "Kozara" KSO "Krajišnik" 3:2
OKI "Banja Luka" IOK "Borac" 3:0 OKI "Banja Luka" OKI "Kneževo" 3:0
KSO "Krajišnik" OKI "Kneževo" 1:3 IOK "Borac" OKI "Prijedor" 3:0
IX Kolo
X Kolo
IOK "Borac" OKI "Kozara" 3:0 OKI "Kozara" OKI "Banja Luka" 0:3
OKI "Prijedor" OKI "Kneževo" 0:3 KSO "Krajišnik" OKI "Prijedor" 3:0
OKI "Banja Luka" KSO "Krajišnik" 3:0 OKI "Kneževo IOK "Borac" 1:3
Konačni poredak grupe "ZAPAD" poslije redovnog dijela prvenstva
 
Naziv kluba
Broj utakmica
Broj pobjeda
Broj poraza
Set količnik
Poen količnik
Broj bodova
1. OKI "Banja Luka"
10
10
0
30:0
751:409
30
2. OKI "Kozara"
10
6
4
25:12
764:779
16
3. IOK "Borac"
10
5
5
18:17
764:750
15
4. OKI "Kneževo"
10
5
5
20:20
818:847
15
5. KSO "Krajišnik"
10
3
7
11:24
674:818
9
6. OKI "Prijedor"
10
1
9
8:26
608:843
5

U mini ligu za Prvaka Republike Srpske plasirale se ekipe: OKI "Banja Luka " i OKI "Kozara", a u mini ligu za popunu Super lige plasirale se ekipe: IOK "Borac" i OKI "Kneževo".

Mini liga za Prvaka Republike Srpske
I Kolo
II Kolo
OKI "Kozara" odustala od takmičenja za Prvaka Republike Srpske
OKI "Banja Luka" OKI "Semberija" 3:0 OKI "Doboj" OKI "Banja Luka" 1:3
OKI "Doboj" - slobodna ekipa OKI "Semberija" - slobodna ekipa
III Kolo
IV Kolo
OKI "Semberija" OKI "Doboj" 0:3 OKI "Semberija" OKI "Banja Luka" 1:3
OKI "Banja Luka" - slobodna ekipa OKI "Doboj" - slobodna ekipa
V Kolo
VI Kolo
OKI "Banja Luka" OKI "Doboj" 3:1 OKI "Doboj" OKI "Semberija" 3:1
OKI "Semberija" - slobodna ekipa OKI "Banja Luka"- slobodna ekipa
Konačni poredak Mini lige za Prvaka Republike Srpske
 
Naziv kluba
Broj utakmica
Broj pobjeda
Broj poraza
Set količnik
Poen količnik
Broj bodova
1. OKI "Banja Luka"
4
4
0
12:3
360:253
12
2. OKI "Doboj"
4
2
2
8:7
325:324
6
3. OKI "Semberija"
4
0
4
2:12
232:340
0

Prvak Republike Srpske u sezoni 2008/2009 je OKI "Banja Luka".

Mini liga za popunu Super lige Republike Srpske
I Kolo
II Kolo
OKI "Derventa" OKI "Kneževo" 3:1 OKI "Kneževo" OKI "Laktaši" 1:3
IOK "Borac" OKI "Laktaši" 1:3 OKI "Derventa" IOK "Borac" 0:3
III Kolo
IV Kolo
OKI "Laktaši" OKI "Derventa" 0:3 OKI "Laktaši" IOK "Borac" 3:2
IOK "Borac" OKI "Kneževo" 1:3 OKI "Kneževo" OKI "Derventa" 3:0
V Kolo
VI Kolo
OKI "Laktaši" OKI "Kneževo" 1:3 OKI "Kneževo" IOK "Borac" 3:0
IOK "Borac" OKI "Derventa" 3:0 OKI "Derventa" OKI "Laktaši" 0:3
Konačni poredak Mini lige za Prvaka Republike Srpske
 
Naziv kluba
Broj utakmica
Broj pobjeda
Broj poraza
Set količnik
Poen količnik
Broj bodova
1. OKI "Kneževo"
6
4
2
14:8
522:476
12
2. OKI "Laktaši"
6
4
2
13:10
522:512
11
3. IOK "Borac"
6
2
4
10:12
488:500
7
4. OKI "Derventa"
6
2
4
6:13
417:461
6

U Super ligu Republike Srpske za sezonu 2009/2010 plasirale se ekipe: OKI "Kneževo" i OKI "Laktaši".

Kup Republike Srpske

Grupa A Banja Luka
Grupa B Prijedor
OKI "Semberija" IOK "Borac" 2:3 KSO "Krajišnik" OKI "Veteran" 3:0
OKI "Banja Luka" OKI "Semberija" 3:0 OKI "Prijedor" KSO "Krajišnik" 0:3
IOK "Borac" OKI "Banja Luka" 0:3 OKI "Prijedor" OKI "Veteran" 1:3
Grupa C Doboj
Grupa D Kneževo
OKI "Kozara" OKI "Derventa" 3:1 OKI "Laktaši" OKI "Maglić" 3:0
OKI "Doboj" OKI "Kozara" 3:0 OKI "Kneževo" OKI "Laktaši" 1:3
OKI "Derventa" OKI "Doboj" 0:3 OKI "Maglić" OKI "Kneževo" 0:3

Na finalni turnir plasirale su se ekipe: OKI "Banja Luka", KSO "Krajišnik", OKI "Doboj" i OKI "Laktaši".

Polufinale Kupa
OKI "Doboj" OKI "Laktaši" 3:1 KSO "Krajišnik" OKI "Banja Luka" 0:3
Utakmica za treće mjesto
KSO "Krajišnik" OKI "Laktaši" 3:1  
Finalna utakmica
OKI "Doboj" OKI "Banja Luka" 3:0  

Pobjednik Kupa Republike Srpske u sezoni 2008/2009 je OKI "Doboj".

Euro Liga

Podaci su u pripremi.

Turnir "Banja Luka Open"

Grupa A
Grupa B
OKI "Banja Luka", Republika Srpska IOK "Zavidovići", Federacija BiH
"Spartakos", Grčka "Triptolemos", Grčka
KSO "Feniks", Srbija KSO "Smeč", Srbija
SDI "Hrabri", Hrvatska SDI "Paras", Slovenija
OKI "Kneževo", Republika Srpska OKI "Laktaši", Republika Srpska
Prvi dan takmičenja
Grupa A
"Spartakos" OKI "Kneževo"   "Spartakos" KSO "Feniks"  
KSO "Feniks" SDI "Hrabri"   OKI "Kneževo" OKI "Banja Luka"  
OKI "Banja Luka" "Spartakos"   SDI "Hrabri" "Spartakos"  
OKI "Kneževo" KSO "Feniks"   KSO "Feniks" OKI "Banja Luka"  
OKI "Banja Luka" SDI "Hrabri"   SDI "Hrabri" OKI "Kneževo"  
Grupa B
KSO "Smeč" SDI "Paras"   "Triptolemos" KSO "Smeč"  
"Triptolemos" OKI "Laktaši"   OKI "Laktaši" IOK "Zavidovići"  
IOK "Zavidovići" "Triptolemos"   SDI "Paras" "Triptolemos"  
OKI "Laktaši" KSO "Smeč"   KSO "Smeč" IOK "Zavidovići"  
IOK "Zavidovići" SDI "Paras"   SDI "Paras" OKI "Laktaši"  
Poredak grupe A
Poredak grupe B
1.       1.      
2.       2.      
3.       3.      
4.       4.      
5.       5.      
Drugi dan takmičenja
Utakmica za 9. mjesto
Utakmica za 7. mjesto
           
Utakmica za 5. mjesto
Utakmica za 3. mjesto
Finalna utakmica